Білім саласының дамуына қосып жүрген елеулі еңбектері үшін алғыс білдірді

Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математикалық  мектеп-интернатының өзін-өзі басқару ұйымының президенті  Сансызбаев Мержан бастаған белсенді оқушылары  тобы Ақтөбе облыстық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподағы мекемесінің басшысы Серікова Раушан Серікқызын, "Ақтөбе-Өрлеу" институтының директоры Нургуль Молдабаевнаны, "Ақтөбе-Дарын" орталығының директоры Нұрбек Орынбасарұлын, Білім сапасын бақылау департаментінің басшысы Бұлбұл Бисембайқызын, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінің ректоры Лаура Чапаевнаны, Әдістемелік орталықтың директоры  Дина Узакбаевнаны, "Ақбөбек" балабақшасының меңгерушісі Гулжамал Алпысбаевнаны мерекемен құттықтап. Білім саласының дамуына қосып жүрген елеулі еңбектері үшін алғыс білдірді.